Film
Pravidla lži

Film Pravidla lži
  Trailer k filmu Pravidla lži Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Neverte všetkému, čo hovoria!
Dvanásť ľudí, ktorí sa nechali dobrovoľne zavrieť na statku na Šumave. Dobrovoľne sa zriekli slobody. Manuálne pracujú (živia sami seba) a navzájom si pomáhajú prekročiť svoju minulosť. Na jeden rok. Vzťahy sú rovnoprávne: nikto nemôže mať hlavné slovo. Zakázané sú erotické vzťahy. Ale vydržte to, keď sú muži a ženy spolu a tém k rozhovorom je tak málo. Za porušenie pravidiel komunity ale hrozí vylúčenie.

Žáner: Dráma, Thriller
Hrajú: Jiří Langmajer (Milan), David Švehlík (Roman), Petra Jungmannová (Klára), Klára Issová (Monika), Martin Trnavský (hajný Adam), Igor Chmela (Tom)
Scénár: Robert Sedláček
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 76 %
Vysielané na: ČT2
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська