Sledovať film Prázdniny u moře online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Prázdniny u moře
  Sledovať 1349 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Pascal Rabaté
Hrajú:
Jacques Gamblin (pan Cerf-volant), Maria de Medeirosová (paní Collierová), François Damiens (pan Fraises), François Morel (stanující chlap), Dominique Pinon (chlap v obytném přívěsu), Arsene Mosca (obchodník v samoobsluze)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Konečně je tu víkend a každý míří na pobřeží. Dva důchodci s pomalým autem a plážovým domkem jako dlaň zkříží cestu dvěma zamilovaným pankáčům, kteří bydlí v domě nakresleném v písku. Dva hochštapleři hrají golf vedle pohřebního průvodu, jeden funkcionář se schází se svou milenkou v hotelu a život dvou nešťastných párů obrátí naruby ztráta draka. Na dovolené u moře dojde k mnoha bizarním a komickým setkáním.
Hodnocenie:
57 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski