Sledovať film
Prezidentské volby
online

Film Prezidentské volby
  Trailer k filmu Prezidentské volby Trailer
Prehrajte si film Prezidentské volby online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 117 filmov a 117 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Ambiciózní snímek z produkce HBO nabízí pohled na kampaň republikánské strany před prezidentskými volbami ve Spojených státech v roce 2008. John McCain ztrácí na Baracka Obamu a jeho volební štáb se rozhodne upnout k dosud neznámé postavě aljašské guvernérky Sarah Palinové. Sebevědomá a schopná osobnost sice zprvu dodá kampani potřebný náboj, posléze se však začne zmítat ve svých absurdních výrocích, které ji světově proslavily. Snímek ukazuje, jak fungují politické kampaně, a zdůrazňuje v některých pohledech výstřední a kontroverzní postavu Sarah Palinové. Tehdejším šéfem McCainovy volební kampaně byl označen za pravdivé zobrazení příběhu, který se tehdy odehrál. Důraz na věrné zachycení tématu je znát i ve výjimečném hereckém ztvárnění aljašské guvernérky, již na plátně naprosto přesně oživila vynikající herečka Julianne Mooreová.

Réžia: Jay Roach
Hrajú: Julianne Mooreová (Sarah Palinová), Woody Harrelson (Steve Schmidt), Ed Harris (John McCain), Peter MacNicol (Rick Davis), Jamey Sheridan (Mark Salter), Sarah Paulsonová (Nicolle Wallaceová)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko