Sledovať film
Přicházejí v noci
online

Film Přicházejí v noci
  Trailer  k filmu Přicházejí v noci
Prehrajte si film Přicházejí v noci HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Přicházejí v noci

Smrtelná nákaza se rozšířila po celém světě. Tříčlenná rodina se ukrývá v domě hluboko v lesích. Když se objeví další přeživší, spojí přes prvotní nedůvěru své síly. Strach a paranoia jsou ale všudypřítomné.

Originálny názov:

It Comes at Night

Žáner: Horor, Mysteriózny
Hrajú: Joel Edgerton (Paul), Christopher Abbott (Will), Carmen Ejogová (Sarah), Riley Keough (Kim), Kelvin Harrison (Travis), Griffin Robert Faulkner (Andrew)
Scénár: Trey Edward Shults
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 62 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO 27.2.2024 03:00

Recenzie filmu Přicházejí v noci:

Nápadité, vďaka záveru nútiace zamyslieť sa, no napriek snahe o vyvolanie desivej atmosféry, nedostatočne strašidelné. Čakal som atmosferickú pecku, dostal som komornú drámu, v ktorej sa viac rozpráva, než naháňa strach. Škoda, lebo ja milujem tieto lampášové horory, v ktorých je všade tma, pričom človek disponuje len sviečkou na baterky.
60% Carnifex
Možná, že kdyby se mi chtělo, dám It comes at night lepší hodnocení, ale tohle bylo pro mě jedním slovem zklamání. Opravdu nečekejte velkou akci. Kdo čeká zombie apokalypsu se vším všudy, může se spokojit nanejvýš s jedním zombíkem a spoustou dramatických vztahových zápletek. To vše se děje ale jen na začátku a na konci. Mezitím je vzduchoprázdno v čele s multikulti rodinkou a podezřelými příživníky. Neberte tento film jako nic jiného než jen sondu do pochroumané mentality přežívších. Pro mě ale bylo té okolní hororové omáčky moc málo.
clockworklady
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina