Sledovať film Probudím se včera online

Prehrajte si film Probudím se včera online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Probudím se včera
  Trailer k filmu Probudím se včera   Sledovať Probudím se včera online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Miloš Šmídmajer
Hrajú:
Jiří Mádl (Petr Kovář 18), Filip Blažek (Petr Kovář 40), Eva Josefíková (Eliška Rybanská 18), Martina Preissová (Eliška Rybanská 40), Martina Válková (Eliska 40), Ljuba Krbová (matka Petra)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Co neuděláš hned, musíš dokončit včera!

Nová česká komédia zo študentského prostredia o ceste za študentskou láskou do hlbín nedávnej minulosti. Sympatický štyridsiatnik Petr Kovář dostane úžasnú šancu vrátiť sa na chvíľu do svojich študentských čias, do júna 1989, aby konečne vyznal lásku svojej bývalej spolužiačke Eliške. Má opäť osemnásť, ale zostalo mu vedomie i pamäť štyridsiatnika. Snaží sa získať sympatie Elišky, ale musí zvládať aj študentské povinnosti, s čím nepočítal. Zabudol tiež, ako odlišné bolo školstvo pred nežnou revolúciou a čo to znamená byť znova v koži študenta v časoch, keď sa pánom profesorom hovorilo súdruhovia. Komické situácie i vážnejšie konflikty rieši s vtipom, nadhľadom i mladíckou drzosťou. Výborná zábava, energia mladosti, študentská recesia. Originálna spomienka na dobu spred nežnej revolúcie. Skvelý príbeh, nevšedná milostná zápletka a celkom nečakaná pointa.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski