Sledovať film Pravdivý príbeh Waltera Gretzkyho online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Pravdivý príbeh Waltera Gretzkyho
  Trailer k filmu Pravdivý príbeh Waltera Gretzkyho   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Rodinný
Réžia:
Dean Bennett
Hrajú:
Tom McCamus (Walter 'Wally' Gretzky), Victoria Snowová (Phyllis Gretzky), Tara Spencer-Nairnová (Kim Gretzky), Matthew Edison (Ian Kohler), Kristen Holden-Ried (Wayne Gretzky), Robert Bockstael (Butch)
Krajina:
Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Skutočný príbeh najslávnejšieho hokejového otca Waltera Gretzkyho o jeho boji s mozgovou chorobou, ktorá ho pripravila o spomienky na Waynove úspechy a jeho zásluhy na výchove hokejovej legendy. Tréner Walter Gretzky bol kľúčovou osobou pri vývoji talentovaného mladého hokejistu - jeho syna Wayna. Tragickou iróniou osudu bola mozgová príhoda, ktorú Walter utrpel iba zopár dní po svojich 53tích narodeninách v roku 1991. Walter stratil pamäť, nepamätal si úspechy svojho syna, ani svoju úlohu pri výchove tohto obrovského talentu. Nakrútené podľa memoárovej knihy Walter Gretzky: O rodine, hokeji a liečbe. Kanadský film je dramatizáciou Walterovej snahy obnoviť svoj vzťah k synovi, je dojímavou výpoveďou o rodinných medziľudských vzťahoch a vzťahu otca so synom...
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski