Sledovať film Psí útulek online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 106 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Psí útulek
  Trailer k filmu Psí útulek   Sledovať 1320 filmov a 106 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Kim Chapiron
Hrajú:
Adam Butcher (Butch), Shane Kippel (Davis), Mateo Morales (anděl), Slim Twig (Max), Taylor Poulin (Banks), Dewshane Williams (Frank)
Scénár:
Jeremie Delon, Kim Chapiron
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Tři mladiství delikventi přijíždějí do nápravného zařízení. kde jsou svěřeni do péče přísného, ale starostlivého dozorce. Snaží se, aby se jim maléry vyhýbaly, dokud však dva z nich nejsou bezohledně napadeni jiným vězněm. Stejně jako smečka nalezených psů zavřených v ohradě si mladí muži snaží udržet svá těla a duše nedotčené, ale každé další násilí bobtná se stále vzrůstající silou.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko