Sledovať film
Psycho
online

Film Psycho
  Trailer k filmu Psycho Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 130 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Kultový horor Alfreda Hitchcocka. Marion Craneová, sekretárka z Phoenixu, chce zmeniť svoj život. Jej najväčšou túžbou je zanechať stereotypnú prácu a s milencom Samom začať odznova. To však nie je jednoduché, pretože Sam má finančné záväzky voči bývalej manželke. Marion preto spreneverí značnú finančnú čiastku z realitnej kancelárie, v ktorej pracuje, a vydá sa za Samom do Kalifornie. Na úteku po dlhej jazde nájde útočisko pred búrkou v opustenom moteli, ktorý vlastnia matka a syn Batesovci. Po Marion pátra nielen polícia, ale aj jej sestra a súkromný detektív. Spolu odhaľujú hrozivé okolnosti Marioninho zmiznutia i tajomstvá, ktoré skrýva opustený motel.

Réžia: Alfred Hitchcock
Hrajú: Anthony Perkins (Norman Bates), Vera Milesová (Lila Craneová), John Gavin (Sam Loomis), Janet Leighová (Marion Craneová), Martin Balsam (Detektiv Milton Arbogast), John McIntire (Šerif Al Chambers)
Scénár: Joseph Stefano
Krajina: USA
Rok výroby: 1960
Hodnocenie: 85 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii STV2 22.5.2022 21:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko