Film Ptáčníkův syn

Sledovať film
Ptáčníkův syn
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Na konci 19. století se ptáčník Esmar a jeho manželka Johanna snaží přežít na svém pronajatém majetku nad nepřístupnými útesy Faerských ostrovů. Podle místních zákonů však budou z domu vystěhováni, pokud nemají syna, dědice farmy.

Žáner: Dráma
Réžia: Richard Hobert
Hrajú: Rudi Köhnke (Esmar), Vígdis Eliesersdóttir Hentze Bjørck (Johanna), Livia Millhagen (Livia), Hedda Rehnberg (Marie-Thérese), Mattias Djónason Eidesgaard (Frans), Sébastien Courivaud (Armand)
Scénár: Richard Hobert
Krajina: Švédsko
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko