Sledovať film
Sedmá pečeť
online

Film Sedmá pečeť
  Trailer k filmu Sedmá pečeť Trailer
Prehrajte si film Sedmá pečeť HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 088 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Od nepaměti vyprávěný příběh o hledání Boha a smyslu života. Středověký rytíř Antonius Block se úporně snaží vyřešit tyto záhady, ale jak sám říká: "Boha volá, vzývá, ale z temnot se nikdo neozývá." Následně se utvrzuje v tom, že Bůh neexistuje a ani Smrt mu nedokáže pomoci, vždyť, jak sama říká: "Je nevědomá." A právě čas strávený hraním šachové partie se samotnou Smrtí, mu umožní smířit se se světem a poznat skutečnou sílu lásky. Nachází se v kategorii filmů, které jsou významné svou uměleckou hodnotou.

Žáner: Dráma
Réžia: Ingmar Bergman
Hrajú: Gunnar Björnstrand (Jöns), Bengt Ekerot (Smtr), Nils Poppe (Jof), Max von Sydow (Antonius Block), Bibi Anderssonová (Mia), Inga Gillová (Lisa)
Scénár: Ingmar Bergman
Krajina: Švédsko
Rok výroby: 1957
Hodnocenie: 81 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 17.11.2022 22:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська