Film
Samotáři

Film Samotáři
  Trailer  k filmu Samotáři
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Poviedkový film zo súčasnej Prahy ponúka tragikomický pohľad na medziľudské vzťahy a príčiny fenoménu "singles". Príbeh tvorí niekoľko voľne sa prelínajúcich osudov mladých ľudí. Jakub na lásku k pohodovému životnému štýlu doplatil permanentnými výpadkami pamäti. Vesna prišla z bývalej Juhoslávie, aby v Čechách našla svojho otca a UFO. Robert pracuje v cestovnej kancelárii, pre japonských turistov organizuje exkurzie do "typických" českých rodín a vo voľnom čase "zbiera" ženy. Peter pracuje v nezávislom rádiu a vo svojej relácii poslucháčom sprostredkúva autentické momenty odpozorované zo života. Kvôli tejto vášni prichádza o priateľku Hanku. Tú zase prenasleduje Ondrej, ženatý chirurg, otec dvoch detí, a navyše pyroman. Nekonečný kolobeh navzájom sa stretávajúcich a míňajúcich osudov a túžob núti každú z postáv pokračovať v hľadaní lásky alebo aspoň blízkeho človeka...

Žáner: Komédia, Dráma
Hrajú: Labina Mitevská (Vesna), Jitka Schneiderová (Hanka), Saša Rašilov (Petr), Jiří Macháček (Jakub), Ivan Trojan (Ondřej), Mikuláš Křen (Robert)
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 80 %
Vysielané na: ČT1
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina