Film
urpurové rieky 2. Anjeli apokalypsy

Film urpurové rieky 2. Anjeli apokalypsy
  Trailer  k filmu urpurové rieky 2. Anjeli apokalypsy
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: urpurové rieky 2. Anjeli apokalypsy

Komisár Niemans se vracia vyriešiť mystické vraždy! Mŕtvola muža zaživa zamurovaného v kláštore v Lotrinsku je pre komisára Niemansa výzvou i poslaním odhaliť záhadu krutej a neobvyklej vraždy. Ezoterické znaky vyryté okolo obete naznačujú zvláštny vražedný rituál. Komisár Niemans spoločne s policajtom Redom si musí k vyšetrovaniu prizvať špecialistku na náboženské rituály. Policajt Red objaví pri kostole polomŕtveho dvojníka Krista, ktorý má apokalyptické vízie o príchode anjelov, kterí zničia celý svet. Kto sú anjeli Apokalypsy? Vyšetrovanie komplikuje stále sa zvyšujúci počet vrážd. Vždy keď dôjde k záhadnému zmiznutiu obete, sú stopy zmazané podivuhodnou nadprirodzenou schopnosťou mníchov kláštora, ktorí sú pod diktátom Otca Vincenta viazaní prísahou mlčania. Vyšetrovanie je pre komisára Niemansa a policajta Reda záhadou až do chvíle, keď zistia, že mená i profesie obetí sa zhodujú s menami apoštolov. Dôjde skutočne ku dvanástim vraždám podľa počtu apoštolov?

Originálny názov:

Rivieres pourpres 2 - Les anges de l'apocalypse, Les Crimson Rivers 2: Angels of the Apocalypse / Fiumi di porpora II

Žáner: Thriller, Akčný, Krimi
Réžia: Olivier Dahan
Hrajú: Jean Reno (Pierre Niemans), Benoît Magimel (Reda), Christopher Lee (Heinrich von Garten), Camille Nattaová (Marie), Johnny Hallyday (L'ermite borgne), Gabrielle Lazureová (žena od Philippa)
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 59 %
Vysielané na: TV DAJTO
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina