Sledovať film RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 115 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční
  Trailer k filmu RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční   Sledovať 1297 filmov a 115 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Komedie
Réžia:
Robert Schwentke
Hrajú:
Bruce Willis (Frank Moses), Mary-Louise Parkerová (Sarah Rossová), Karl Urban (William Cooper), Rebecca Pidgeonová (Cynthia Wilkesová), Morgan Freeman (Joe Matheson), Chris Owens (oběšený muž)
Scénár:
Jon Hoeber, Erich Hoeber
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2010
Popis:
Akčná komédia je natočená na motívy komiksovej mikrosérie. Rozpráva príbeh o agentovi CIA Frankovi Mosesovi, ktorý je na penzii a kľudne si nažíva až do momentu, kedy sa CIA rozhodne ho zlikvidovať. V tú chvíľu nastáva súboj na život a na smrť medzi špičkovým, ale zastaralým agentom a celým zvyškom CIA...
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko