Sledovať film Zombieland: Rana istoty online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 115 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Zombieland: Rana istoty
  Trailer k filmu Zombieland: Rana istoty   Sledovať 1302 filmov a 115 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Horor, Komédia
Réžia:
Ruben Fleischer
Hrajú:
Zoey Deutch (Madison), Emma Stoneová (Wichita), Abigail Breslinová (Little Rock), Bill Murray (Bill Murray), Woody Harrelson (Tallahassee), Rosario Dawsonová (Nevada)
Scénár:
Dave Callaham, Rhett Reese, Paul Wernick
Krajina:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Kvarteto zabijakov zombie sa po desiatich rokoch vracia do boja!

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin sa v pokračovaní kultovej hororovej komédie vydávajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou. Cestou budú mať dočinenia s novými, vyvinutými druhmi zombie aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich svojskej provizórnej rodiny.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko