Sledovať film Requiem pro panenku online

Prehrajte si film Requiem pro panenku online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Requiem pro panenku
  Trailer k filmu Requiem pro panenku   Sledovať Requiem pro panenku online
Žáner:
Drama, psychologický
Réžia:
Filip Renč
Hrajú:
Anna Geislerová (Marika), Barbora Hrzánová (Johanka), Soňa Valentová (Volfová), Eva Holubová (Krocová), Jaroslava Hanušová (Procházková), Jan Schmidt (Ředitel)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Něha, brutalita a naděje.

Do ústavu sociálnych služieb pre mentálne postihnuté dievčatá privezú policajti štrnásťročnú Mariku v ťažkom psychickom šoku. Jej otec sa ju pokúsil znásilniť. Marika sa snaží upozorniť na to, že do ústavu nepatrí. Ale na jej argumenty nikto nereaguje a preto sa rozhodne, že z ústavu utečie. Dostáva sa do sporu s cynickým personálom a ľahostajným riaditeľom ústavu. Sadistické vychovávateľky týrajú postihnuté dievčatá a udržujú ich pod silnými sedatívami. Nakoniec sa Marike podarí z ústavu utiecť, ale je donútená vrátiť sa tam. Jej spory s vychovávateľkami sa vyhrocujú a vedú až k tragickému vyvrcholeniu.
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski