Sledovať film Requiem pro panenku online

Prehrajte si film Requiem pro panenku HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1329 filmov a 106 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Requiem pro panenku
  Trailer k filmu Requiem pro panenku   Sledovať Requiem pro panenku online
Žáner:
Drama, psychologický
Réžia:
Filip Renč
Hrajú:
Anna Geislerová (Marika), Barbora Hrzánová (Johanka), Soňa Valentová (Volfová), Eva Holubová (Krocová), Jaroslava Hanušová (Procházková), Jan Schmidt (Ředitel)
Scénár:
Filip Renč, Igor Chaun
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Do ústavu sociálnych služieb pre mentálne postihnuté dievčatá privezú policajti štrnásťročnú Mariku v ťažkom psychickom šoku. Jej otec sa ju pokúsil znásilniť. Marika sa snaží upozorniť na to, že do ústavu nepatrí. Ale na jej argumenty nikto nereaguje a preto sa rozhodne, že z ústavu utečie. Dostáva sa do sporu s cynickým personálom a ľahostajným riaditeľom ústavu. Sadistické vychovávateľky týrajú postihnuté dievčatá a udržujú ich pod silnými sedatívami. Nakoniec sa Marike podarí z ústavu utiecť, ale je donútená vrátiť sa tam. Jej spory s vychovávateľkami sa vyhrocujú a vedú až k tragickému vyvrcholeniu.
Hodnocenie:
80 %
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko