Sledovať film Cukrová bouda online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Cukrová bouda
  Trailer k filmu Cukrová bouda   Sledovať 1238 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Válečný
Réžia:
Karel Kachyňa
Hrajú:
Jana Švandová (Maminka), Michal Dlouhý (Ondra), Marek Mikuláš (Martin), Lubomír Kostelka (Škurek), Miroslav Macháček (Bartl), Jiří Kodet (Tatínek)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Do horské vesnice v pohraničí se v roce 1945 přistěhuje mladá vdova se svými dvěma syny. Z koncentračního tábora se v tu dobu vrací také německý antifašista Bartl, který se s chlapci spřátelí...

Režisér Karel Kachyňa několikrát osvědčil citlivost vůči komorně pojatým válečným příběhům. I když se tento filmu odehrává těsně po skončení bojů, jejich důsledky stále zasahují do života lidí. Příběh se vyznačuje jemným poetickým ozvláštněním i přítomností dětí. Líčí, jak se do téměř opuštěné horské vsi nastěhuje mladá vdova se dvěma synky, z koncentráku tam přispěje i německý antifašista. Vzájemné porozumění však čeká těžká prověrka, skrývající se nacističtí fanatici zákeřně střílejí.
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski