Film
Reťazová reakcia

Film Reťazová reakcia
  Trailer  k filmu Reťazová reakcia
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Reťazová reakcia

Eddie Kasalivich a Lily Sinclairová sú členmi vedeckého tímu, ktorý skúma možnosti získania čistej energie a sú na prahu prevratného vynálezu novej vedeckej technológie. Keď sa im konečne podarí výskum úspešne zavŕšiť, niekto zavraždí ich šéfa, ktorý sa tesne pred smrťou pohádal so sponzorom Paulom Shannonom, pretože ten chcel zabrániť zverejneniu výsledkov ich vedeckej práce. Z vraždy obvinia mladú dvojicu, ktorá na svojom úteku pred políciou, FBI i neznámymi zabijakmi odhalí korene sprisahania...

Originálny názov:

Chain Reaction

Žáner: Thriller, Akčný
Réžia: Andrew Davis
Hrajú: Keanu Reeves (Eddie Kasalivich), Morgan Freeman (Paul Shannon), Rachel Weiszová (Dr. Lily Sinclairová), Fred Ward (FBI Agent Leon Ford), Kevin Dunn (FBI Agent Doyle), Brian Cox (Lyman Earl Collier)
Krajina: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocenie: 56 %
Vysielané na: JOJ Plus

Recenzie filmu Reťazová reakcia:

Průměrný snímek s průměrným scénářem, průměrnými hereckými výkony, průměrnými efekty, průměrnými hláškami... Zkrátka, vše je tak nějak nedokonalé. V čem je chyba? Ve stokrát již viděném klišé? V nízkém rozpočtu? V děravém scénáři? Hmm. Námět není zase až tak špatný. Nakonec, je to tak trochu ze života. Samozřejmě v uvozovkách. Byť je viditelná snaha, napětí a patřičné atmosféry ne a ne dosáhnout. Tady to prostě skřípe. Škoda, určitý potenciál to mělo.
60% martin.mickey.stusak
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina