Sledovať film Sin City - město hříchu online

Prehrajte si film Sin City - město hříchu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1234 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Sin City - město hříchu
  Trailer k filmu Sin City - město hříchu   Sledovať Sin City - město hříchu online
Žáner:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Réžia:
Frank Miller, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino
Hrajú:
Jessica Albaová (Nancy Callahanová), Devon Aokiová (Miho), Alexis Bledelová (Becky), Maria Bellová (Ava Lordová), Powers Boothe (Senator Roark), Cara D. Briggs (Hearing Panel Person)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Sin City - mesto hriechu je zamorené kriminálnikmi, skorumpovanými policajtmi a sexi ženami...niekto túži po pomste, niekto po spasení...

Vitajte v Sin City. Toto mesto je plné násilia, korupcie a zlomených sŕdc. Pre niekoho je temným, cynickým miestom a pre niekoho domovom. Svet, ktorý je strohý a tvrdý. Iba vzácne záblesky žiarivých farieb ho rozjasňujú. Zároveň je to mesto kontrastov - korupcie, túžby po moci a nepoddajnosti na jednej strane a morálke, viere a sne o láske na strane druhej. Toto mesto sa zrodilo v roku 1991 vďaka predstavivosti a výtvarnému nadaniu majstra moderných komiksov, Franka Millera. Stalo sa jedným z najoceňovanejších kreslených príbehov dneška. Miller bol už dlhý čas významnou osobou vo svete kreslených príbehov, ale Sin City prelomil všetky jeho predchádzajúce úspechy. Nikdy však nepredpokladal, že Sin City bude niekedy sfilmované...
Hodnocenie:
80 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski