Film Rocky IV

Sledovať film
Rocky IV
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Rocky Balboa už boxuje iba pre kondíciu a užíva si pokojný rodinný život. Keď do mesta prichádza amatérsky majster sveta Ivan Drago z Ruska aj s manželkou a trénerom, Apollo neváha vyzvať ho na súboj. Bitka poznačená ideológiou ruského trénera v hĺbke studenej vojny mala fatálne následky. Drago Apollovi nasadzuje K.O., na ktoré Apollo zomiera v náručí Rockyho. Ten svojho priateľa mieni pomstiť a to okamžite. Vyzýva Draga na súboj...

Žáner: Akčný, Dráma
Réžia: Sylvester Stallone
Hrajú: Sylvester Stallone (Rocky Balboa), Talia Shireová (Adrian), Burt Young (Paulie), Carl Weathers (Apollo Creed), Brigitte Nielsenová (Ludmila), Tony Burton (vévoda)
Scénár: Sylvester Stallone
Krajina: USA
Rok výroby: 1985
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko