Sledovať film
Taxikář
online

Film Taxikář
  Trailer k filmu Taxikář Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Travis Bickle je traumatizovaný vojnový veterán, ktorý po návrate z Vietnamu trpí nespavosťou a tak si nájde prácu ako taxikár. Násilie, drogy a prostitúcia, s ktorými sa pri svojej práci stretáva každý deň ho ešte utvrdzujú v presvedčení o všeobecnom úpadku ľudstva. Postupne v ňom naráža odhodlanie k radikálnemu činu.

Žáner: Dráma, Krimi
Réžia: Martin Scorsese
Hrajú: Diahnne Abbottová (dívka s povolením), Frank Adu (zuřivý černoch), Victor Argo (Melio), Gino Ardito (policista na shromáždění), Garth Avery (Irisin kamarád), Peter Boyle (kouzelník)
Scénár: Paul Schrader
Krajina: USA
Rok výroby: 1976
Hodnocenie: 82 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 11.9.2022 21:50
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська