Sledovať film
Rýchlo a zbesilo 9
online

Film Rýchlo a zbesilo 9
  Trailer k filmu Rýchlo a zbesilo 9 Trailer
Prehrajte si film Rýchlo a zbesilo 9 online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 166 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Dominic Toretto si myslel, že si konečně bude moci začít užívat klidný život s Letty a synem Brianem, jenže pak se ozvala jeho minulost. V týmu lumpů, kteří se rozhodli ovládnout svět, figuruje i člověk, který je stejně odvážný a nebezpečný jako Dom. A taky skvěle řídí. Koneckonců je to jeho bratr Jakob. Rozešli se ve zlém po smrti otce a je jasné, že pokud se jejich cesty znovu zkříží, bude je to asi oba hodně bolet.

Originálny názov:

Fast & Furious 9

Réžia: Justin Lin
Hrajú: Charlize Theronová (Cipher), Vin Diesel (Dominic Toretto), Amber Sienna (Interpol), John Cena (Jacob Toretto), Michelle Rodriguezová (Letty Ortiz), Lucas Black (Sean Boswell)
Krajina: USA
Rok výroby: 2020
Hodnocenie: 52 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська