HBO2 je druhým kanálom z rodiny HBO. Stanica HBO2 ponúka program pre celú rodinu. V dennom vysielacom čase vysiela komediálne alebo animované detské filmy a seriály. V nočných hodinách potom HBO vysiela ťažšie žánre, ako sú thrillery, drámy a horory.

Zažeňte nudu s Lepšia.TV. Lepšia.TV archív vám ponúka až 7 dní spätné prehratí v HD rozlíšení. Stanica HBO2 prináša ponuku relácií pre fanúšikov tých najlepších filmov. Sledujte live vysielanie vzrušujúcich filmov cez internet. Objavte výhody Lepšia.TV, nahrávajte si svoje obľúbené relácie a pustite si ich, až budete mať čas.
Sledujte HBO2 a všetkých 108 staníc (65 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1688 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 108 televíznych staníc vrátane 65 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1688 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko