HBO2 je druhým kanálom z rodiny HBO. Stanica HBO2 ponúka program pre celú rodinu. V dennom vysielacom čase vysiela komediálne alebo animované detské filmy a seriály. V nočných hodinách potom HBO vysiela ťažšie žánre, ako sú thrillery, drámy a horory. Zažeňte nudu s Lepšia.TV. Lepšia.TV archív vám ponúka až 7 dní spätné prehratí v HD rozlíšení. Stanica HBO2 prináša ponuku relácií pre fanúšikov tých najlepších filmov. Sledujte live vysielanie vzrušujúcich filmov cez internet. Objavte výhody Lepšia.TV, nahrávajte si svoje obľúbené relácie a pustite si ich, až budete mať čas.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski