Sledovať film
S Molierem na kole
online

Film S Molierem na kole
  Trailer k filmu S Molierem na kole Trailer
Prehrajte si film S Molierem na kole HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 088 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Neľudskej Alcestovej dokonalosti môže konkurovať iba ľudskosť a tolerantnosť jeho priateľa Filinta.
Gauthier Valence je úspešný herec. Je hlavnou hviezdou v divákmi obľúbenom televíznom seriáli, ktorý mu prináša dostatok peňazí aj slávy. Do cesty sa mu však pripletie ambiciózny divadelný projekt a jeho herecký sen stvárniť postavu Molierovho Mizantropa. Samozrejme, Gauthier automaticky vidí v hlavnej úlohe Alcesta sám seba a vedľajšiu postavu hry, Filinta, chce získať pre svojho priateľa, Serge Tanneura. Ten však pred niekoľkými rokmi odišiel z mesta a žije v zapadnutom kúte Francúzska na brehoch Atlantiku. Na ceste za získaním svojej vysnenej roly a presvedčením svojho priateľa (a možno súpera), aby sa vrátil do mesta, Gauthier nájde odpovede na ešte neznáme otázky. Serge totiž verí, že obaja sú vhodnými adeptmi na stvárnenie oboch postáv, no zároveň si uvedomuje, koľko času a námahy bude musieť tomu obetovať. Nájde Serge spoločnú reč s človekom, ktorý má úplne iný prístup k životu?

Žáner: Komédia
Réžia: Philippe Le Guay
Hrajú: Fabrice Luchini (Serge Tanneur), Lambert Wilson (Gauthier Valence), Maya Sansaová (Francesca), Camille Japyová (Christine), Ged Marlon (Meynard l'agent immobilier), Stefan Wojtowicz (šofér taxi)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 66 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe + 22.11.2022 20:10
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська