Sledovať film Sametoví vrazi online

Prehrajte si film Sametoví vrazi online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Sametoví vrazi
  Trailer k filmu Sametoví vrazi   Sledovať Sametoví vrazi online
Žáner:
Drama, Krimi
Réžia:
Jiří Svoboda
Hrajú:
Michal Dlouhý (Karel Hrubeš), Jan Dolanský (Ludvík Krízek), Richard Krajčo (Igor Chvalkovský), Alice Veselá (Iveta), Lucie Benešová (Irena), Pavel Řezníček (Al Fargali)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
... stáhnou Vás s sebou ...

Film nakrútený podľa skutočného príbehu. Beštiálna päťnásobná vražda medzi rokmi 1991 až 1993 vyniesla piatim osobám tri milióny korún. Títo ľudia svoje obete nešetrili ani po smrti.TRi z obetí naľli potápači na dne priehrady Orlík. Dve z obetí patrili k priamym príbužným páchateľov. A to všetko pre peniaze, ktoté sa rovnajú priemernému zárobku skupiny v legálnom zamestnaní. Podľa polície najbrutálnejší kriminálny čin v dejinách českej kriminalistiky je nakrútený podľa pamätí hlavného vyšetrovateľa stredočeského kraja Aleša Přivodu „Akce přehrada“ a poskytuje jedinečný pohľad nielen do zákulisia najotrasnejšieho prípadu v deiinách, ale prináša aj neskreslené fakty o náročnej práci vyšetrovateľov...
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski