Sledovať film
Semena zmaru
online

Film Semena zmaru
  Trailer  k filmu Semena zmaru
Prehrajte si film Semena zmaru HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 290 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Semena zmaru

Semená rastlín boli z pôvodnej Rajskej záhrady necitlivo prenesené do dnešnej toxickej klímy. Spôsobilo to spúšť na Zemi.

Originálny názov:

Seeds of Destruction

Réžia: Paul Ziller
Hrajú: Adrian Pasdar (Jack), Stefanie von Pfettenová (Jocelyn), Jesse Moss (Joe), Luisa D'Oliveira (Kate (Zuzana Ďurdinová)), James Morrison (Frame), David Richmond-Peck (Wilson)
Krajina: Kanada, USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 36 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii CS Horror 5.2.2024 01:45

Recenzie filmu Semena zmaru:

V istých chvíľach sa mohli tvorcovia radšej spoľahnúť miesto trikov na indukciu, aby napr. Spit padajúci do trhliny nevyzeral ako bábka alebo núdzovo pristávajúci vrtuľník ako atrapa. Keď ešte vezmem do úvahy ochotnícke výkony niektorých hercov (povedzme dievčinky, ktorá akoby sa opakovane v tiesnivých situáciách radovala), miestami prapodivnú kameru (napr. samoúčelnú ručnú v labáku, smiešne podhľady pri niektorých dialógoch a pod.) a predovšetkým celý rad slabomyseľností v príbehu, ktoré pôsobia dojmom, akoby boli zaimprovizované priamo na mieste natáčania, vychádza mi jedna hviezdička za peknú záhradu :-)
10% intwist
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina