HORROR FILM je jediná stanice ve střední Evropě, která se specializuje na online vysílání děsivých filmů a pořadů. Tato komerční televize zaměřená na krimi, thriller, horror, a sci-fi je filmově-seriálová stanice vysílající převážně americké filmy a vlastní tvorbu. Začíná vysílat od půlnoci převážně do šesté hodiny ranní. Lepšia.TV nabízí možnost online vysílání televizní stanice HORROR FILM až 7 dní pozpátku. Služba Lepšia.TV umožňuje sledovat stanici Horror film online nebo zpětně na mobilních zařízeních (tablet, mobil), ale i na Smart TV. Napětí a strach, nečekané okamžiky, navíc mnohdy děj s otevřeným koncem, to vše a ještě mnohem více můžete čekat od TV stanice HOROR Film.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1218 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1218 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski