Sledovať film
Šerif Cogburn
online

Film Šerif Cogburn
  Trailer  k filmu Šerif Cogburn
Prehrajte si film Šerif Cogburn HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Šerif Cogburn

Zástupce šerifa Rooster Cogburn je zbaven pravomocí, protože se až příliš často dívá na dno lahve a neuváženě sahá po zbrani. Poslední šance, jak si funkci udržet, je najít a dopravit zpět vůz naložený zbraněmi a nitroglycerinem, kterého se zmocnila banda psanců vedená stopařem Hawkem. Rooster spěchá k pevnosti Fort Ruby, přichází však pozdě. Indiánská rezervace je zmasakrovaná a obětí gangu se stal i místní kněz, reverend Goodnight. Reverendova dcera, křehká stará panna jménem Eula, si nedá říct a společně s Roosterem a indiánským chlapcem Vlkem se vydává na trestnou výpravu. Co zmůže nesourodá trojice proti protřelým zločincům?

Originálny názov:

Rooster Cogburn / Rooster Cogburn... and the Lady

Žáner: Western, Komédia
Réžia: Stuart Millar
Hrajú: John Wayne (Rooster Cogburn), Katharine Hepburnová (Eula), Anthony Zerbe (Breed), Richard Jordan (Hawk), John McIntire (Soudce Parker), Paul Koslo (Luke)
Scénár: Martha Hyerová
Krajina: USA
Rok výroby: 1975
Hodnocenie: 68 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 26.11.2023 20:00

Recenzie filmu Šerif Cogburn:

Kvalitně natočený western. Výborná akce (naštěstí je jí tu hodně) a skvělé herecké výkony Johna Wayna a Katharine Hepburnové.
80% jonesik
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina