Sledovať film
Šerifovia
online

Film Šerifovia
  Trailer k filmu Šerifovia Trailer
Prehrajte si film Šerifovia online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1460 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Sam Gerard veľmi rýchlo príde na to, že tentokrát neprenasleduje len obyčajného väzenského utečenca. Šerif Gerard mal dohliadať na letecký transport väzňov. Pri havárii však jeden z nich utečie. Gerard a jeho muži sú na stope niekoho, kto si hovorí Sheridan. Podľa legendy je Sheridan zabijak, ktorý nepozná zľutovanie, ale Gerard je policajt, ktorého nič nezastaví. A ak aj áno, strach bude tým posledným, kto to bude mať na svedomí. Lenže situácia sa začína komplikovať. Legenda je vždy iba legenda a Gerard zisťuje, že obvinenie Sheridana z vraždy nie je také jednoznačné...

Žáner: Akčný
Réžia: Stuart Baird
Hrajú: Tommy Lee Jones (Samuel Gerard), Wesley Snipes (Mark Sheridan), Robert Downey Jr. (John Royce), Joe Pantoliano (Cosmo Renfro), Daniel Roebuck (Bobby Biggs), Tom Wood (Noah Woodrow Newman)
Scénár: Roy Huggins, John Pogue
Krajina: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 66 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko