Sledovať film
Sherlock Holmes 2: Hra tieňov
online

Film Sherlock Holmes 2: Hra tieňov
  Trailer  k filmu Sherlock Holmes 2: Hra tieňov
Prehrajte si film Sherlock Holmes 2: Hra tieňov HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 084 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Sherlock Holmes býval najmúdrejším mužom salóna...až doteraz. Na scéne je teraz nový kriminalistický mozog - profesor Moriarty, ktorý sa intelektuálne Holmesovi nielen vyrovná, ale jeho cit pre zlo spolu s chýbajúcim pocitom svedomia mu vlastne môže pomocť slávneho detektíva predbehnúť. Keď nájdu rakúskeho korunného princa mŕtveho, podľa dôkazov, ako ich interpretuje inšpektor Lestrade, to vyzerá na samovraždu. Ale Sherlock Holmes usudzuje, že princ sa stal obeťou vraždy, ktorá je naviac iba kúsok z ďaleko zlovestnejšej záhady, ktorý skonštruoval profesor Moriarty. Pri výkone služby spojenej so zábavou Holmes nájde stopu v podzemnom pánskom klube, kde Holmes spolu so svojim bratom Mycroftom Holmesom zapíjajú poslednú noc slobody Dr. Watsona. Práve tu sa Holmes zoznámi so Sim, cigánskou kartárkou, ktorá vidí viac, než prezrádza. Vyšetrovanie sa stáva ešte nebezpečnejšie, keď sa Holmes, Watson a Sim dostávajú na starý kontinent. Prefíkaný Moriarty je stále o krok vpred a spriada siete smrti a skazy. Všetko je súčasťou väčšieho plánu, ktorý ak vyjde, zmení celé dejiny...

Originálny názov:

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Réžia: Guy Ritchie
Hrajú: Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes), Jude Law (doktor John Watson), Noomi Rapace (madam Simza Heronová), Rachel McAdamsová (Irene Adlerová), Jared Harris (profesor James Moriarty), Stephen Fry (Mycroft Holmes)
Krajina: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocenie: 74 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Cinemax 25.11.2023 20:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina