Sledovať film
Ronin
online

Film Ronin
  Trailer k filmu Ronin Trailer
Prehrajte si film Ronin online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1460 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Pre peniaze sú pripravení aj zabíjať. V hlavných úlohách Robert De Niro a Jean Reno.
Samuraj, ktorý nedokázal zabrániť smrti svojho pána, sa mení na nájomného žoldniera - ronina. Presne tak dopadla skupina agentov rôznych tajných služieb na čele s bývalým členom CIA Samom. Na popud írskej teroristky Deirdre sa zídu vo Francúzsku, aby realizovali nebezpečnú akciu. Ani Francúz Vincent, bývalý agent KGB, Nemec Gregor, bývalý agent SAS Brit Spence, či ďalší Američan Larry síce netušia, o čo vlastne ide, ale úlohu - získať tajomný kufrík - chcú splniť za každú cenu. Všetci sa stávajú súčasťou čudesnej hry, v ktorej predstavujú len perfektné, profesionálne a maximálne figúrky na šachovnici. Akcia sa však riadne skomplikuje zradou jedného z nich, Gregora...

Hrajú: Robert De Niro (Sam), Jean Reno (Vincent), Natascha McElhoneová (Deirdre), Stellan Skarsgard (Gregor), Sean Bean (Spence), Skipp Sudduth (Larry)
Scénár: David Mamet, J.D. Zeik
Rok výroby: 1998
Hodnocenie: 73 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko