Sledovať film Skalpel, prosím online

Prehrajte si film Skalpel, prosím online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Skalpel, prosím
  Trailer k filmu Skalpel, prosím   Sledovať Skalpel, prosím online
Žáner:
Drama
Réžia:
Jiří Svoboda
Hrajú:
Miroslav Macháček (Profesor), Jana Brejchová (Jitka), Barbara Brylská (Paní Volejníková (dab. Libuše Švormová)), Radoslav Brzobohatý (Krtek), Štefan Mišovič (Uzel), Emma Černá (Paní Hladká)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Strhujúci boj o život malého chlapca v psychologickej snímke z lekárskeho prostredia, ktorý patrí k filmom, na ktoré sa nezabúda.

Hlavným hrdinom je významný neurochirurg (MIROSLAV MACHÁČEK), ktorý čoskoro oslávi životné jubileum. Príležitosťou na rekapituláciu a spomienky na to, aké mu život priniesol úspechy, ale aj ťažkosti. Starnúci profesor stojí pred náročnou a takmer beznádejnou operáciou malého pacient Víťu Uzla, ktorého všetci prezývajú Uzlík. Malý chlapček má na svete už len jediného blízkeho človeka - starého otca. Hoci Uzlíkov mozgový nádor označili lekári za príliš pokročilý a operácia je podľa nich beznádejná, profesor sa rozhodne operovať. Zostávajúce hodiny do operácie sú pre profesora príležitosťou na rekapituláciu a spomienky na to, aké mu život priniesol úspechy, ale aj ťažkosti. Zoznámime sa aj s jeho súkromím, manželkou Jitkou, výbornou lekárkou, ktorá sa kvôli rodine vzdala chirurgie, a synom Ondřejom. Spoznáme prostredie kliniky, profesorových spolupracovníkov i pacientov...
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski