Sledovať film
Slídil
online

Film Slídil
  Trailer k filmu Slídil Trailer
Prehrajte si film Slídil HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 119 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Lou Bloom je mladý muž, posadnutý túžbou preraziť. Keď spozná svet reportérov, zbierajúcich materiál pre čiernu kroniku v lokálnom spravodajstve, zacíti životnú šancu. Stáva sa sliedičom, pre ktorého každá policajná siréna znamená potenciálny zárobok a obete zločinov sa stávajú zdrojom peňazí. V honbe za úspechom Lou postupne stiera hranice medzi pozorovateľom a účastníkom udalostí. Ako ďaleko je až ochotný zájsť?

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Réžia: Dan Gilroy
Hrajú: Jake Gyllenhaal (Louis Bloom), Michael Papajohn (ostraha ve věznici v San Sebastian), Marco Rodríguez (Scrapyard Owner), Bill Paxton (Joe Loder), James Huang (Marcus Mayhem Video), Kent Shocknek (Kent Shocknek)
Scénár: Dan Gilroy
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 80 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 17.3.2023 21:50
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська