Film Šmolkovia 2

Sledovať film
Šmolkovia 2
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

V tomto pokračovaní animovanej rodinnej komédie Šmolkovia, ktorá sa stala trhákom minulého roka, vytvorí zlý čarodejník Gargamel skupinu zlomyseľných tvorov "darebákov" podobných šmolkom, aby získal všemocnú, magickú šmolkovskú esenciu. Ale keď zistí, že to, čo chce, mu môže dať len naozajstný modrý Šmolko - a tajné kúzlo - ktoré pozná len Šmoulinka, môže premeniť "darebákov" v naozajstného Šmolka - Gargamel unesie Šmoulinku a uväzní ju v Paríži. Predtým než sa Gargamel môže dozvedieť tajomstvo a ovládnuť svet, tatko Šmolko a Šmolkovia sa opäť vrátia do nášho sveta, aby zachránili svoju milovanú Šmoulinku. Tu sa spoja s Patrikom a Grace Winslowými a v novom dobrodružstve sa k nim pripoja aj ďalší...

Žáner: Animovaný, Fantasy, Komédia, Rodinný
Réžia: Raja Gosnell
Hrajú: Hank Azaria (Gargamel (Václav Knop)), Neil Patrick Harris (Patrick (Ondřej Brzobohatý)), Brendan Gleeson (Victor (Jaromír Meduna)), Jayma Maysová (Grace), Jacob Tremblay (Modrásek (Jakub Nemčok)), Nancy O'Dellová (ona sama)
Scénár: Jay Scherick, David N. Weiss, J. David Stem, David Ronn, Karey Kirkpatrick
Krajina: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko