Sledovať film
Špičák
online

Film Špičák
  Trailer k filmu Špičák Trailer
Prehrajte si film Špičák online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 112 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Otec, matka a tři děti bydlí v domě za městem, obehnaném vysokou zdí. Děti nikdy nebyly mimo dům. Vzdělávají se, baví, nudí a cvičí způsobem, o němž se jejich rodiče domnívají, že je pro ně vhodný. Žijí mimo veškerý vliv okolního světa. Myslí si, že letadla přelétávající nad jejich hlavami jsou hračky a žluté květinky zombie. Jediný, kdo do domu smí vstoupit, je Christina, která pracuje jako členka ochranky v otcově podniku. Otec zajišťuje její návštěvy, aby uspokojila synovy sexuální potřeby. Celá rodina ji má ráda, především nejstarší sestra. Christina jí jednoho dne dá čelenku s kamínky, jež září ve tmě, a požádá ji o něco na oplátku. Skvěle zahraná a zrežírovaná, minimalistická a stylizovaná společenská alegorie přesahuje kategorie jednotlivých filmových žánrů.

Žáner: Dráma
Hrajú: Christos Stergioglou (otec), Michele Valleyová (matka), Aggeliki Papoulia (starší dcera), Hristos Passalis (syn), Mary Tsoniová (mladší dcera), Anna Kalaitzidou (Christina)
Krajina: Grécko
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko