Sledovať film
Spotlight
online

Film Spotlight
  Trailer  k filmu Spotlight
Prehrajte si film Spotlight HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 286 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Spotlight

Skutočný príbeh, v ktorom reportéri amerického denníka The Boston Globe odhalili masívny škandál zneužívania maloletých predstaviteľmi miestnej arcidiecézy. Prípad nemal dopad len na hŕstku obvinených duchovných, ale otriasol celou katolíckou cirkvou.

Žáner: Dráma, Historický, Krimi
Réžia: Thomas McCarthy
Hrajú: Rachel McAdamsová (Sacha Pfeifferová), Liev Schreiber (Marty Baron), Mark Ruffalo (Michael Rezendes), Michael Keaton (Walter 'Robby' Robinson), Stanley Tucci (Mitchell Garabedian), Billy Crudup (Eric MacLeish)
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 81 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT art 29.1.2024 23:47

Recenzie filmu Spotlight:

Velmi zajímavě podané novinářské drama o hnusných důsledcích celibátu v katolické církvi a farizejské morálce církevních hodnostářů. Příběh je zajímavě vystavěný a protkávaný chytrými dialogy, celkově to působí při vší extravagantnosti velmi přirozeně a uvěřitelně.
80% Petr.Ritr
O tomto příběhu jsem neměla ani potuchy, teda spíš se divím, že to skandální odhalení v Evropě trvalo tak dlouho, když v USA v Bostonu už k tomuto prozření došlo v roce 2002. Kromě silného příběhu se mi líbilo i obsazení hlavních postav, nikdo extra známý a skvěle zapadli do redaktorského prostředí. A i z filmu plynulo, že to nestálo na nic, odvedli skvělou práci a dali tomu hodně, ale bez všech ostatních by k zveřejnění nikdy nedošlo.... ať se nic takového neopakuje. Pokud ano, ať se to netutlá.
80% PTeen
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina