Sledovať film
Stopař
online

Film Stopař
  Trailer k filmu Stopař Trailer
Prehrajte si film Stopař online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1477 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Divoký kraj Skalnatých hor, legendární medvěd a dobrodružství, které dělá z chlapců muže v americkém filmu pro mládež. Na jeho počátku se čtrnáctiletý chlapec, který přijel na prázdniny k babičce, začetl do deníku svého dědečka Jakoba. Ten, když mu bylo stejně, tedy čtrnáct, mířil s rodiči na Západ, aby tam společně s nimi začal nový život. Jejich cestu však uprostřed Skalnatých hor dramaticky přerušil útok obrovského medvěda. Pokračovat nemohli, a proto se rozhodli usadit se na místě, které jim osud tak podivným způsobem vybral. V těžkých začátcích jim pomohl nejen zkušený zálesák Murdock, ale také starý indiánský šaman nazývaný Temné křídlo. Ten jim také prozradil, že ten obrovský medvěd je Dunící hrom, duch tohoto kraje. Přestože se rodina nacházela na území Siouxů, mnohem větším nebezpečím se ukázala být banda bílých desperátů. Naštěstí je tu Murdock, který Jakobovi pomohl ochránit rodiče před jejich útokem a také mu pomohl pochopit, že spíš než jeho, drsného zálesáka "bez závazků

Žáner: Dobrodružný
Réžia: Craig Clyde
Hrajú: James Read (Abner Murdock), John Denver (John McKay), David Tom (Jacob McKay), Irene Miracleová (Emma McKayová), Christopher Neame (Ansel Richter), Ted Thin Elk (Dark Wind)
Krajina: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko