Sledovať film Transformers online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Transformers
  Trailer k filmu Transformers   Sledovať 1629 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Dobrodružný, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Michael Bay
Hrajú:
Shia LaBeouf (Sam Witwicky), Megan Foxová (Mikaela Banesová), Josh Duhamel (Captain William Lennox), Tyrese Gibson (USAF Tech Sergeant Epps), Rachael Taylorová (Maggie Madsen), Anthony Anderson (Glen Whitmann)
Scénár:
Roberto Orci, Alex Kurtzman, John Rogers
Krajina:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Náš svet. Ich vojna.

Transformeri patria k najúspešnejším hračkám v histórii. Roboty, ktoré sa dokážu pretransformovať na ľubovoľný dopravný prostriedok, sú populárne do takej miery, že sa stali hrdinami akčného animovaného seriálu. Mohli by však byť aj predlohou pre hraný celovečerný akčný film? Pochybnosti hravo rozmetajú dva argumenty - úspešné snímky sa v súčasnosti nakrúcajú na základe oveľa podivnejších námetov (napríklad podľa atrakcií v zábavných parkoch, viď Piráti Karibiku) a Transformers sa, navyše, môžu oprieť o dvoch velikánov svetového filmu, ktorými sú produkujúci Steven Spielberg a režírujúci Michael Bay. Takáto dvojica má dostatočný kredit na to, aby sa z projektu, ktorý by možno inak sprevádzali pochybnosti, stal jeden z najočakávanejších filmov tohtoročného leta.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko