Sledovať film Štyridsiatka na krku online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 112 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Štyridsiatka na krku
  Trailer k filmu Štyridsiatka na krku   Sledovať 1300 filmov a 112 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komédia
Réžia:
Judd Apatow
Hrajú:
Paul Rudd (Pete), Leslie Mannová (Debbie), Maude Apatow (Sadie), Iris Apatow (Charlotte), Jason Segel (Jason), Annie Mumolo (Barb)
Scénár:
Judd Apatow
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Dlhoročné manželstvo Petea a Debbie stojí na pokraji zrútenia. Kým sa obaja snažia skĺbiť vzťah, kariéry a starostlivosť o deti aj o rodičov, čas na premýšľanie, ako si užiť zvyšok života, im nezostáva. Presnejšie, narodeninovej kríze! Onedlho totiž obaja oslávia okrúhlu štyridsiatku, z čoho však ani jeden z nich nie je veľmi nadšený. Pochopiteľne, v ich...
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko