Sledovať film
Superbad
online

Film Superbad
  Trailer k filmu Superbad Trailer
Prehrajte si film Superbad online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 163 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Vo filmovej aj televíznej tvorbe Judda Apatowa nájdeme tak kontroverzné, ako aj veľmi emocionálne diela. Ako scenárista a režisér filmov Nabuchaná a 40 rokov panic, producent hitových komédií ako Ricky Bobby: Najrýchlejší jazdec a autor veľmi úspešných televíznych seriálov si získal povesť niekoho, kto je schopný úspešne prepojiť sentimentalitu a surovosť. Superbad je varujúcim príbehom dvoch dospievajúcich chlapcov tesne pred maturitou. Sú na sebe strašne závislí, ale teraz by mal každý z nich ísť na inú vysokú školu a čaká ich odlúčenie. Evan je milý, chytrý a hanblivý. Seth je drzý, náladový a posadnutý dievčatami. Vo filme sledujeme ich zúfalé pokusy zapôsobiť behom jednej bláznivej noci na objekty ich túžob ... behom jedinej príšernej, potupnej noci, na ktorú po zbytok života vďačne spomínate.

Žáner: Komédia
Réžia: Greg Mottola
Hrajú: Jonah Hill (Seth), Michael Cera (Evan), Christopher Mintz-Plasse (Fogell), Bill Hader (úředník Slater), Seth Rogen (úředník Michaels), Martha MacIsaacová (Becca)
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 76 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська