Sledovať film
Svědectví mrtvých očí
online

Film Svědectví mrtvých očí
  Trailer  k filmu Svědectví mrtvých očí
Prehrajte si film Svědectví mrtvých očí HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 129 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Profesor Horáček je finančním expertem podniků zahraničního obchodu a přednáší na vysoké škole, jeho žena Hedvika pracuje jako redaktorka v nakladatelství. Žijí si nad poměry, nejen díky svým profesím, ale také díky dědictví po bohatém Hedvičině otci. Žena však netuší, že Horáček má mladou milenku, jejich podnájemnici Danielu. Když se Horáček rozhodne rozvést, Hedvika to odmítne, ztropí hysterickou scénu a nakonec při autonehodě způsobí smrt mladé stopařky. Přemluví manžela, aby z místa nehody ujeli. Muž jí vyhoví, avšak netuší, že ho žena vyfotografovala, když táhl mrtvolu do křovin. Rozhodne se proto pro radikální řešení. Jenže jeho podezřelého chování si už nějakou dobu všímá Hedvičin strýc, penzionovaný kriminalista Václav Gaudl…

Žáner: Krimi
Réžia: Otakar Fuka
Hrajú: Jiří Adamíra (Horáček), Slávka Budínová (Horáčkova žena Hedvika), Daniela Klichová (Milenka Daniela), Vladimír Šmeral (Kriminalista Gaudla), Josef Bek (Berdych), Valerie Kaplanová (Paní Skuhrovcová)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1971
Hodnocenie: 66 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 17.9.2023 21:57
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina