Sledovať film Polská krev online

Prehrajte si film Polská krev online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Polská krev
  Trailer k filmu Polská krev   Sledovať Polská krev online
Žáner:
Hudba & Umění, Komedie
Réžia:
Karel Lamač
Hrajú:
Alena Frimlová (Wanda Kwasinská), Štěfan Hoza (Bolko Baranský), Anny Ondráková (Helena Zarembová), Theodor Pištěk (Jan Zaremba), Růžena Šlemrová (Jadwiga Kwasinská), Bonda Szynglarski (Bolek's kamarád #3)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1934
Popis:
Hrabě Baranovský je kavalír se slabostí pro blondýnky sladké . Jeho zájmu neunikla ani nová služebná Helena - a to o ní neví zdaleka vše.

Hrabě Bolko Baranský vede velkopanský život, ačkoli mu už exekutoři zabavili všechno, dokonce i nábytek. Z dluhů by se mohl dostat nějakým výhodným sňatkem, to se mu ale příčí. A tak povýšeně odmítne, když mu chce bohatý statkář Zaremba představit svou dceru Helenu. Uražená dívka se rozhodne pro pomstu. Za Baranského nepřítomnosti zajde na jeho statek a dá se tam najmout jako hospodyně...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski