Sledovať film
Tajemná řeka
online

Film Tajemná řeka
  Trailer  k filmu Tajemná řeka
Prehrajte si film Tajemná řeka HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 281 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Tajemná řeka

Tragédia z detstva sa prepletá celými životmi troch mužov, ktorí sa opäť zjednotia, keď jeden z nich stratí dcéru...
Takmer každý sa snaží pochovať svoje hriechy hlboko vo svojom vnútri - tváriť sa, že sa nikdy nestali...

Originálny názov:

Mystic River

Réžia: Clint Eastwood
Hrajú: Sean Penn (Jimmy Marcus), Tim Robbins (Dave Boyle), Kevin Bacon (Sean Devine), Laurence Fishburne (Whitey Powers), Marcia Gay Hardenová (Celeste Boyleová), Laura Linneyová (Annabeth Marcusová)
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 79 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT2 14.1.2024 21:55
Stanica dostupná v balíčkoch: KLASIK (30 dní spätne), MAX (100 dní spätne)

Recenzie filmu Tajemná řeka:

Mix dramatu a detektivky, který mapuje v prvé řadě dopad zločinu na pozůstalé a v druhé řadě jeho vyšetřování. Oboje je super a oboje má nečekané zvraty. Zvláštní je, že to první je zpočátku trochu utahané a blokuje to zajímavější druhé, jen aby nakonec přineslo pointu s daleko větším dopadem. Vyšetřování se moc pěkně rozjede, skrz film můžete sledovat stopy a přemýšlet, jestli to udělala ta která postava, ale finále je sice překvapivé, jenže přijde v podstatě nezávisle na informacích, co máte. Takže do toho jděte spíš jako do thrilleru a ne detektivky a budete spokojeni. Lepší než Prisoners nebo Seven, horší než Zodiac a Blood Work.
80% Raziel_cz
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina