Sledovať film Tankový prapor online

Prehrajte si film Tankový prapor online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Tankový prapor
  Trailer k filmu Tankový prapor   Sledovať Tankový prapor online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Vít Olmer
Hrajú:
Lukáš Vaculík (Danny Smiřický), Roman Skamene (major Borovicka), Simona Chytrová (Janinka Pinkasová), Vítězslav Jandák (kapitán Matka), Miroslav Donutil (první poručík Růžička), Ivana Velichová (Lizetka Neumanová)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Česká filmová komédia o službe vlasti, o ľudovo demokratickej armáde na počiatku päťdesiatych rokov... a o strastiach a láskach jedného rotmajstra...

Všetko začína vo vojenskom výcvikovom priestore, kde Danny vo chvíľach voľna sníva o svojej neprístupnej pražskej priateľke Lizetke. Jediný, kto si vyslúži pochvalu je Danny poverený majorom Borovičkom a novým snaživým poručíkom Prouzom organizáciou Fučíkovho odznaku. Vojakom sa samozrejme nechce, preto musí zasiahnuť kapitán Matka, po ktorého napomenutí je síce účasť hojná, výsledky sú však viac ako žalostné. Na skúškach dôstojníkov a ich manželiek Dannyho zaujme sympatická Janinka, manželka náčelníka štábu, nadporučíka Pinkasa. Po skúškach ju odprevadí domov a po romantickom rozhovore sa s ňou pomiluje. V priebehu Dannyho služby v posádkovej väznici dôjde k problémom. Na potrestanie však nie je čas, pretože oddiel sa pripravuje na významnú udalosť, ktorou je príchod sovietskeho poradcu, plukovníka Nikitičenka. Praktická ukážka pripravenosti oddielu skončí pohromou, keď krátkozraký rotný Maňas začne z tanku páliť rovno na tribúnu, kde popíja vodku dôstojnícky zbor...
Hodnocenie:
72 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski