Sledovať film
Terapia láskou
online

Film Terapia láskou
  Trailer  k filmu Terapia láskou
Prehrajte si film Terapia láskou HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 079 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Život nejde vždy podľa plánu.
Život ide málokedy podľa plánu... Pat Solitano stratil všetko - dom, prácu i manželku. Po ôsmych mesiacoch strávených v psychiatrickej liečebni sa ocitá v spoločnej domácnosti s matkou a otcom. Pat je rozhodnutý začať odznova, myslieť pozitívne a získať späť svoju manželku, aj napriek dramatickým udalostiam, ktoré predchádzali ich rozchodu. Jediné, po čom túžia jeho rodičia je, aby sa čo najskôr postavil na vlastné nohy a spoločne mohli fandiť ich obľúbenému futbalového tímu Philadelphia Eagles. Keď Pat stretne Tiffany, atraktívnu ženu s neľahkým životom, všetko sa skomplikuje. Pomôže mu nadviazať kontakt s manželkou, avšak má jednu podmienku, ktorú musí Pat splniť. Obaja nakoniec dosiahnu svoje, no medzičasom vznikne medzi nimi nečakané puto.

Originálny názov:

The Silver Linings Playbook

Réžia: David O. Russell
Hrajú: Bradley Cooper (Pat Solitano), Jennifer Lawrenceová (Tiffany), Robert De Niro (Pat Solitano Sr.), Jacki Weaverová (Dolores Solitano), Chris Tucker (Danny), Anupam Kher (Dr. Patel)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 77 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO2 2.12.2023 19:30
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina