Sledovať film The Day After Tomorrow online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film The Day After Tomorrow
  Trailer k filmu The Day After Tomorrow   Sledovať 1354 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Roland Emmerich
Hrajú:
Dennis Quaid (Jack Hall), Jake Gyllenhaal (Sam Hall), Emmy Rossumová (Laura Chapmanová), Dash Mihok (Jason Evans), Jay O. Sanders (Frank Harris), Sela Wardová (Dr. Lucy Hallová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Príbeh o prežití a hrdinstve. Strhujúci zážitok od Rolanda Emmericha, režiséra filmu Deň nezávislosti.

Výskumy klimatológa Jacka Halla naznačujú, že globálne otepľovanie spustilo prudkú a katastrofálnu zmenu zemskej klímy. Na celej zemeguli vládnu prudké zmeny počasia - v Tokiu padali krúpy vo veľkosti grapefruitu, na Havaji zúril hurikán, v Dillí napadol sneh a cez L. A. sa prehnala séria ničivých tornád. Globálne otepľovanie posunulo planétu na pokraj novej doby ľadovej... Jackov 17-ročný syn Sam uviazol v New Yorku. Otec sa rozhodne syna zachrániť. Ani on však nie je pripravený na to, čo sa stane - jemu, jeho synovi a jeho planéte...
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski