Sledovať film The Day After Tomorrow online

Prehrajte si film The Day After Tomorrow online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film The Day After Tomorrow
  Trailer k filmu The Day After Tomorrow   Sledovať The Day After Tomorrow online
Žáner:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Roland Emmerich
Hrajú:
Dennis Quaid (Jack Hall), Jake Gyllenhaal (Sam Hall), Emmy Rossumová (Laura Chapmanová), Dash Mihok (Jason Evans), Jay O. Sanders (Frank Harris), Sela Wardová (Dr. Lucy Hallová)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Príbeh o prežití a hrdinstve. Strhujúci zážitok od Rolanda Emmericha, režiséra filmu Deň nezávislosti.

Výskumy klimatológa Jacka Halla naznačujú, že globálne otepľovanie spustilo prudkú a katastrofálnu zmenu zemskej klímy. Na celej zemeguli vládnu prudké zmeny počasia - v Tokiu padali krúpy vo veľkosti grapefruitu, na Havaji zúril hurikán, v Dillí napadol sneh a cez L. A. sa prehnala séria ničivých tornád. Globálne otepľovanie posunulo planétu na pokraj novej doby ľadovej... Jackov 17-ročný syn Sam uviazol v New Yorku. Otec sa rozhodne syna zachrániť. Ani on však nie je pripravený na to, čo sa stane - jemu, jeho synovi a jeho planéte...
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski