Sledovať film
The Next Three Days
online

Film The Next Three Days
  Trailer k filmu The Next Three Days Trailer
Prehrajte si film The Next Three Days HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 402 filmov a 121 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Dráma s kriminálnou zápletkou o žene, ktorá je odsúdená za vraždu a o jej manželovi, ktorý ju plánuje dostať z väzenia.
Život profesora Johna Brennana prebieha pokojne až do tej chvíle, keď zatknú jeho ženu Laru. Je obvinená z vraždy, ktorú, ako tvrdí, nespáchala. John zostane sám na výchovu ich syna. Naďalej prednáša na univerzite a snaží sa udržať rodinu pohromade. Medzitým však usilovne pátra po každom dostupnom dôkaze, ktorý by dokázal nevinu jeho ženy. Po zamietnutí posledného odvolania začne mať Lara samovražedné sklony. John sa rozhodne pre jediné možné riešenie: pomôcť svojej žene ujsť z väzenia. Odmieta akúkoľvek myšlienku na to, že je bez šance a ani na sekundu neprizná, že nemá v týchto veciach žiadnu skúsenosť. Urputne vymýšľa plán úteku. Ponorí sa do nebezpečného a neznámeho sveta, v ktorom hrá vabank o svoj život a to všetko pre ženu, ktorú nadovšetko miluje.

Réžia: Paul Haggis
Hrajú: Russell Crowe (John Brennan), Elizabeth Banksová (Lara Brennanová), Michael Buie (Mick Brennan), Moran Atiasová (Erit), Remy Nozik (Jenna), Toby Green (tříletý Luke)
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 74 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii English Club TV 21.4.2022 21:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko