Sledovať film
Slova
online

Film Slova
  Trailer  k filmu Slova
Prehrajte si film Slova HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 268 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Slova

Existuje viacej spôsobom ako niekomu vziať život. Niektoré príbehy končia, keď odídete z kina. Ostatné s Vami ostávajú, stávajú sa predmetom premietania, diskusií, dokonca i argumentov pretrvávajúcich po nasledujúce dni a týždne. Skvelé príbehy majú túto trvajúcu energiu a obecenstvo čoskoro zistí, že film za chvíľu možno skončí. Slová však pretrvávajú. Keď Rory jansen vydá svoju prvú knihu, je výnimočná. Je to udalosť, ktorá sa prihodí raz za generáciu a ktorá pobúri literárny svet i verejnosť. Priatelia ju s nadšením odporučujú, kritika je taktiež nadšená. Kniha je všade - od knižných klubov, po lietadlá až po akademickú pôdu. Štýlom, ktorý je svieži hovorí o živote spôsobom, ktorý sa zdá byť akýmsi nadčasovým. Rory sa okamžite stáva literárnou hviezdou. Charizmatický, talentovaný, inteligentný, mladý autor má všetko: skvelý život, milujúcu manželku, svet mu leží pri nohách - a to všetko vďaka jeho slovám. Ale čie sú to slová? Čí je to príbeh?

Originálny názov:

The Words

Hrajú: Dennis Quaid (Clay Hammond), John Hannah, Jeremy Irons (starý muž), Bradley Cooper (Rory Jansen), Zoe Saldanaová (Dora Jansen), Vito DeFilippo (New York Apartment Doorman)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox Premium 15.3.2024 14:35
Stanica dostupná v balíčkoch: KLASIK (7 dní spätne), MAX (7 dní spätne)

Recenzie filmu Slova:

Teda, příběh na mě po prvním kouknutí byl i vcelku dost náročný, aspoň co se pochopení všech jeho linií týče. Koukla jsem na to ale opakovaně, a vyplatilo se. Neztratilo to nic ze svého půvabu, je to stále stejně dobře zahrané, záhadné a velmi napínavé. Super film.
70% Trexes
Příběh v příběhu příběhu. Romantika OK. Líbilo se mi to hlavně kvůli Zoe, ta je šmrncovní.
60% Khumbac
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina