Film Slova

Sledovať film
Slova
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Existuje viacej spôsobom ako niekomu vziať život. Niektoré príbehy končia, keď odídete z kina. Ostatné s Vami ostávajú, stávajú sa predmetom premietania, diskusií, dokonca i argumentov pretrvávajúcich po nasledujúce dni a týždne. Skvelé príbehy majú túto trvajúcu energiu a obecenstvo čoskoro zistí, že film za chvíľu možno skončí. Slová však pretrvávajú. Keď Rory jansen vydá svoju prvú knihu, je výnimočná. Je to udalosť, ktorá sa prihodí raz za generáciu a ktorá pobúri literárny svet i verejnosť. Priatelia ju s nadšením odporučujú, kritika je taktiež nadšená. Kniha je všade - od knižných klubov, po lietadlá až po akademickú pôdu. Štýlom, ktorý je svieži hovorí o živote spôsobom, ktorý sa zdá byť akýmsi nadčasovým. Rory sa okamžite stáva literárnou hviezdou. Charizmatický, talentovaný, inteligentný, mladý autor má všetko: skvelý život, milujúcu manželku, svet mu leží pri nohách - a to všetko vďaka jeho slovám. Ale čie sú to slová? Čí je to príbeh?

Žáner: Thriller, Dráma, Romantický
Réžia: Brian Klugman, Lee Sternthal
Hrajú: Dennis Quaid (Clay Hammond), John Hannah, Jeremy Irons (The Old Man), Bradley Cooper (Rory Jansen), Zoe Saldanaová (Dora Jansen), Vito DeFilippo (New York Apartment Doorman)
Scénár: Brian Klugman, Lee Sternthal
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko