Sledovať film
The Others
online

Film The Others
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Skôr alebo neskôr vás dostanú...
Anglicko, Jersey 1945. Je koniec druhej svetovej vojny a Grace stále čaká na manželov návrat z bojov. Žije s dvoma malými deťmi na vidieku odtrhnutá od civilizácie. Ich dom služobníctvo opustilo a ona zostala na všetko sama. Tento príbytok v hmlistej krajine navštívi postarší muž, žena a mladé dievča. Grace ich ochotne prijme do služby. Dcéra Anne a syn Nicholas trpia alergiou na slnečné svetlo, a preto sú rozľahlé izby ponorené do tmy a v ich sivom zákutí sa okrem Grace, detí a služobníctva skrýva ešte niekto... Dom je plný podivných zvukov a Anne vidí prízraky ľudsky vyzerajúcich votrelcov... Nervózna Grace sotva zvláda organizovanie denného režimu detí a domácnosti. Manžel je stále nezvestný. Nové služobníctvo čosi tají. Chová sa však zdvorilo a rezervovane. Nakoniec však napätá situácia v strašidelnom sídle nezadržateľne vyvolá stupňujúcu sa hystériu...
Film

Žáner: Dráma, Horor, Mysteriózny, Thriller
Hrajú: Nicole Kidmanová (Grace Stewart), Fionnula Flanaganová (paní Bertha Millsová), Christopher Eccleston (Charles Stewart), Alakina Mannová (Anne Stewartová), James Bentley (Nicholas Stewart), Eric Sykes (pan Edmund Tuttle)
Krajina: USA, Španielsko, Francúzsko, Taliansko
Rok výroby: 2001
Hodnocenie: 77 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko