Sledovať film
Muž ve stínu
online

Film Muž ve stínu
  Trailer k filmu Muž ve stínu Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 131 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Thriller podľa literárnej predlohy Roberta Harrisa je napínavým príbehom spisovateľa, ktorého najmú, aby spísal pamäte britského premiéra. Nie je však prvým autorom, ktorý sa podieľa na tomto literárnom projekte. Po tom, čo more na opustenú pláž vyplaví telo jeho predchodcu, situácia začína naberať nebezpečné obrátky.

Réžia: Roman Polanski
Hrajú: Ewan McGregor (spisovatel), Jon Bernthal (Rick Ricardelli), Tim Preece (Roy), James Belushi (John Maddox), Timothy Hutton (Sidney Kroll), Anna Botting (SKY TV hlasatel)
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 20.12.2022 13:10
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська