Film Thor: Ragnarok

Sledovať film
Thor: Ragnarok
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru. Bez svojho mocného kladiva je nútený pustiť sa do preteku s časom, aby sa vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - skazu svojho domova a koniec Asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nový silný nepriateľ, nemilosrdná Hela. Predtým ale musí prežiť smrtonosnú gladiátorskú súťaž v ktorej sa ocitá tvárou v tvár svojmu bývalému spojencovi z Avengers - Neuveriteľnému Hulkovi.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Fantasy, Komédia, Science Fiction
Réžia: Taika Cohen
Hrajú: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Cate Blanchettová (Hela), Idris Elba (Heimdall), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompsonová (Valkyrie)
Scénár: Eric Pearson, Craig Kyle, Christopher Yost, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 79 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko